Junior SW Developer,INFOTECH STUDIO DOO,Niš,Programiranje,Stalni posao,IT Poslovi,Berza IT poslovaIT poslovi

Podelite na: Facebook Twitter LinkedIn

Junior SW Developer

  • Kategorija: Programiranje
  • Tip: Stalni posao
08.08.2018.

U nameri da proširimo svoje kapacitete i poboljšamo kvalitet svojih proizvoda u potrazi smo za novim članovima našeg tima. Potrebni su nam junior SW developer-i za izradu i održavanje SW rešenja iz oblasti Machine Vision tehnologije, Digital Signage, Manufacturing Execution Systema, sistema kontrole pristupa i prozivnih sistema. Od uspešnih kandidata se očekuje da se uključe u postojeće projekte kao i da preuzmu održavanje postojećih aplikacija te da svakodnevno napreduju i usvajaju nove tehnologije.

Školska sprema i kvalifikacije:

- VS/VSS elektronika-elektrotehnika-PMF
- vozačka dozvola B kategorije
- aktivno znanje engleskog jezika

Posebni uslovi:

- .NET (C#, VB.NET, ASPNET, Windows Forms, web-services)
- DBMS (MySql, MS SQL)
- osnovno poznavanje web tehnologija
- sposobnost kandidata da radi samostalno ali I kao timski igrač
- sposobnost kandidata da razume tehničke specifikacije kao i potrebe klijenata
- izuzetna posvecenost detaljima
- fleksibilnost i spremnost za prihvatanje promena
- 1 godina radnog iskustva

Opis poslova:

- projektovanje, razvoj I izrada aplikativnog software-a
- održavanje I unapredjene postojećih aplikacija
- prilagođavanje postojećih aplikacija potrebama korisnika
- dizajn I administracija baza podataka
- aktivno učešće u planiranju novih projekata

Potencijalnim kandidatima nudimo:

- Stimulativne zarade
- Različite moduse zapošljavanja
- Rad u modernom poslovnom prostoru
- Fleksibilno radno vreme

Kako se prijaviti:
Radne biografije poslati na e-mail adresu: jobs[at]infotech.rs

Postavite
oglas za posao

Pogledajte i...