Internet Marketing Saradnik / Internet Marketing Associate,VitaSoft,Kraljevo,Ostalo,Stalni posao,IT Poslovi,Berza IT poslovaIT poslovi

Podelite na: Facebook Twitter LinkedIn

Internet Marketing Saradnik / Internet Marketing Associate

  • Kategorija: Ostalo
  • Tip: Stalni posao
29.03.2017.

VITASOFT je kompanija koja od 2006 godine pruza IT usluge integracije serverskih sistema I daljinske podrske, kao I usluge web i internet marketinga klijentima iz Amerike. VITASOFT blisko saradjuje kao partner sa Microsoft, Dell, Cisco, Google, Facebook I drugim liderima u IT industriji. “VITASOFT” - Kraljevo, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Internet Marketing Saradnik

Kraljevo

Uslovi:

* Visoka strucna sprema (prednost Marketing)

* Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)

* Pozeljno 1+ godine iskustva na poslovima povezanim sa internet marketingom

* Rad na racunaru (Word, Excel, Internet, Microsoft Outlook, Office 365)

* Uredan, disciplinovan I ažuran pristup podacima

* Timski orijentisan sa jasnom komunikacijom

* Volite socijalne medije I aktivno ih koristite na racunaru I telefonu

* Poznavanje socijalnih mreza (instagram, facebook, twitter, snapchat, pinterest...itd)

* Koriscenje naprednih modula na socijalnim mrezama (instagram story, facebook live, notifikacije, insights...itd)

* Volite da ucite I citate

* Orijentisani ste rezultatima

Opis posla:

* Inicijalni trening upoznavanja sa svim tehnologijama I platformama (placen trening uz Ugovor o Radu)

* Rad na odrzavanju I administraciji interno razvijene platforme (websajta) I pruzanja podrske putem email-a, online chat-a I telefona posetiocima iz Amerike

* Istrazivanje I priprema sadrzaja za postove za socijalne mreze

* Izrada I dizajn postova za socijalne mreze

* Postovanje na socijalnim mrezama

* Ucestvovanje u komentarisanju/diskusiji I privlacenju novih posetilaca na klijentskim socijalnim nalozima

* Radno vreme od 17h-1h

Beneficije:

* Mogućnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj kompaniji

* Rad u kompaniji koja se 10 godina bavi IT-jem I internet marketingom

* Izazovi I konstantno usavrsavanje

* Placena online video biblioteka

* Plan karijere

* Pozitivna radna atmosfera I okruzenje

* Koriscenje najnovijih tehnologija

* Timski duh

* Poslovna biblioteka

* Soba za relaksaciju (Kablovska televizija I PS4)

* Osvezenje (kafa, espreso, topli napici I sokovi)

* Poslovni laptop sa minimum i5/i7 (quad-core) I SSD-om

* Centralna lokacija sa pogledom na reku

* Mogućnost placenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste iz Kraljeva

Kako se prijaviti:
Ukoliko ispunjavate navedene uslove, posaljite CV kao I motivaciono pismo na hr[at]vitasoft.rs

Postavite
oglas za posao

Pogledajte i...